Galeria maskotek - Świnka Peppa


Świnka Peppa

Świnka Peppa

Postać: Świnka Peppa to dziewczynka, oczywiście będąca świnką. Nosi ona czerwoną sukienkę, a jej ulubioną maskotką jest Miś. Pepa mieszka ze swoimi rodzicami i braciszkiem George'm (Jackiem). Peppa we wszystkich zabawach stara się kierować innymi, narzucić im swoją wolę. Nie przeszkadza jej to jednak być ulubienicą widzów i przesympatyczną świnką, hrum...

Seria: Świnka Peppa

Producent: TY, Epee

Wysokość: 15 - 45cm

George

Świnka George (Jacek)

Postać: Jacek to młodszy braciszek świnki Peppy. Ubrany jest zawsze w niebieską koszulę. Nigdy nie rozstaje się ze swoim ulubioną zabawką, czyli maskotką dinozaura. George jeszcze nie potrafi dobrze mówić, a emocje wyraża najczęściej śmiechem lub płaczem. W zabawach lubi towarzyszyć Peppie i pozwala się przez nią kierować.

Seria: Świnka Peppa

Producent: TY, Epee

Wysokość: 15 - 45cm

Owieczka Suzy

Owieczka Suzy

Postać: Suzy, czyli po polsku Zuzia, to dziewczynka - owieczka. Ubrana w różową sukienką, jest towarzyszką zabaw świnki Peppy. Zuzia mieszka z Mamą Owcą, a w odcinku Wymyślony Przyjaciel ma zmyślonego towarzysza zabaw imieniem Lew Leon.

Seria: Świnka Peppa

Producent: TY, Epee

Wysokość: 18cm

Piesek Danny

Piesek Danny

Postać: Pies Danny to najmłodszy przedstawiciel rodziny Psów. Danny mieszka ze swoją mamą Panią Piesek oraz Dziadkiem Pieskiem, który również od czasu do czasu uczestniczy w aktywnościach szkolnych. Do szkoły uczęszcza oczywiście ze Świnką Peppą. Piesek Danny nosi zwykle fioletową bluzkę.

Seria: Świnka Peppa

Producent: TY, Epee

Wysokość: 18cm

Królik Rebecca

Króliczka Rebacca

Postać: Króliczka Rebecca to przedstawicielka rodziny Królików. Jest szkolną przyjaciółką świnki Peppy, a mieszka z całą rodziną: braciszkiem Richardem, Mamą Królikiem, Tatą Królikiem oraz Panną Królik, zapewne jakąś ciocią Rebeki. Rebecca nosi błękitną sukienkę.

Seria: Świnka Peppa

Producent: TY, Epee

Wysokość: 18cm

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store