Kopciuszek (Cinderella) 2w1 - pacynka

Kopciuszek (Cinderella) 2w1 - pacynka
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pacynka Kopciuszek 2w1

Ręcznie wykonana w fabryce w Czechach pacynka na rękę przedstawiająca księżniczkę Kopciuszka w dwóch odsłonach. Kopciuszek może mieć na sobie fioletowy fartuszek z łatą lub piękną balową sukienkę. Za pomocą tej jednej pacynki możemy więc odegrać wszystkie sceny z Kopciuszkiem. Pacynka księżniczki ma również piękne długie żółte włóczkowe włosy.

Rozmiary pacynki: wysokość 30cm, szerokość 20cm, grubość 7,5cm.
Pacynka jest wykonana z materiału, włóczki i naklejanych filcowych elementów. Głowę ma wykonaną z piłeczki obciągniętej materiałem.
Jest to ręcznie robiona zabawka, wyprodukowana w Czechach. Pacynka jest więc staranna i naprawdę ma swój urok.


Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store