Wybierz kategorię

Teletubisie - Interaktywny dom Teletubisiów i figurka Po

Teletubisie - Interaktywny dom Teletubisiów i figurka Po
  • producent: Character Online
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 164,00 99,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Interaktywny Domek Teletubisów

Dołącz do Teletubisiów w ich wesołym domku. Znajdziesz tu mnóstwo funkcji do wielu godzin zabawy. Naciśnij przycisk na podłodze w kształcie ciasteczka aby upiec pyszną Telegrzankę. Przesuń Noo-noo a wtedy usłyszysz jak sprząta, zupełnie jak w bajce. Możesz też posadzić Teletubisie na krzesełkach i kręcić je w kółko jak na karuzeli. W domku jest również winda, którą Teletubisie wchodzą do domku. Na zielonej podłodze w Tubisiowym domku znajdziesz też cztery magiczne kolorowe przyciski. Jeden sprawi iż do Teletubisów zadzwoni telefon, drugi uruchomi wesołą piosenkę. Gdy naciśniesz przycisk w kształcie różowej plamki usłyszysz dźwięk wyciskania Tubisiowego kremu, czerwonym w kształcie główki Teletubisia włączysz radosne okrzyki Teletubisiów.

Interaktywny domek Teletubisiów ma około 32cm długości, 22cm szerokości i 17cm wysokości. Zestaw zawiera figurkę siedzącego czerwonego Teletubisia Po z ciasteczkiem - wysokość około 7,5cm.
Inne Teletubisie dostępne są również w naszej ofercie, do kupienia oddzielnie w zestawach lub pojedynczo. Są one kompatybilne z tym zestawem.
Domek zawiera baterie: 1,5V 3xAAA.
Zabawka z atestem: 18 miesięcy+,
Produkt od: Character-online.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store