Klinika dla Pluszaków - Leczymy zwierzaki - maskotka kicia Mrusia 25cm

Klinika dla Pluszaków - Leczymy zwierzaki - maskotka kicia Mrusia 25cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 77,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Klinika dla Pluszaków - Leczymy zwierzaki - kicia Mrusia

"Klinika dla Pluszaków" to animowany serial dla dzieci. Opowiada on o przygodach sześcioletniej dziewczynki imieniem Dosia, która prowadzi klinikę dla swoich zabawek. Doktor Dosia pragnie jak jej mama zostać lekarzem więc codziennie pomaga swoim zabawkom. Przy pomocy magicznego stetoskopu Dośka może porozumiewać się ze swoimi zabawkami ponieważ stetoskop sprawia iż zabawki ożywają. Dośce w codziennych przygodach najczęściej towarzyszą jej zabawki - maskotki: zabawny Smok Stefan, Hipopotamica Hela, która jest również pielęgniarką w przychodni i przytularska Owieczka Besia. Właśnie te postacie możecie odnaleźć również w naszej pluszakowej ofercie.

Maskotka pochodzi z odcinków bajki z serii "Leczymy zwierzaki". Klinika dla pluszaków Dosi czasami zmienia się w nową klinikę weterynaryjną dla pluszowych zwierząt. Nowe narzędzia, nowi strój i nowi pacjenci. Przed Dosią nowe wyzwania.
Kicia Mrusia to pluszowy kotek, którego Dosia dostała od nauczycielki w szkole. Kotek ten tak bardzo spodobał się owieczce Besi i został jej zwierzątkiem i również pacjentem klinki weterynaryjnej Dosi.


Maskotka wykonana jest z miękkiego pluszu a elementy pyszczka ma wyszywane.
Wysokość maskotki: około 25cm.
Maskotka ma atest 0+ (bezpieczna dla dzieci od urodzenia).
Sprzedawana w kartoniku widocznym na zdjęciu.
Produkt od Posh Paws.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store