Psi Patrol - pojazd+figurka - Chase 68616 (Samochód policyny)

Psi Patrol - pojazd+figurka - Chase 68616 (Samochód policyny)
  • producent: Spin-Master
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 94,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Psi Patrol: Pojazd + Figurka - Chase

Psi patrol to bajka produkcji kanadyjsko-amerykańskiej obecnie emitowana między innymi na bajkowym kanale dla dzieci: Nicoldeon. Bajka o odważnych pieskach zyskała już wielu małych fanów, dzieci z zapartym tchem śledzą nowe przygody grupy piesków, której zadaniem jest pomoc innym w potrzebie. Psi patrol tworzy obecnie grupa siedmiu piesków, którzy pod przywództwem 10-letniego Rydera stawiają czoła różnym przeciwnością. Każdy piesek jest innej rasy i ma swój specjalny pojazd oraz specjalizuje się w danej formie pomocy. Psi patrol tworzą pieski o imionach: Chase, Marshal, Rocky, Zuma, Rubble, Sky, a obecnie do drużyny dołączył nowy piesek Everest.

Przedstawiamy pojazd i figurkę z bajki Psi Patrol. Jest to szpiegowski wóz policyjny oraz piesek Chase, który jest dzielnym policjantem.

Figurka pieska może kręcić głową i poruszać łapkami. Wóz policyjny ma ruchome kółka i wyrzutnię na dachu. Jak widać na zdjęciach, figurka nie jest w żaden sposób połączona z pojazdem, można ją swobodnie wyciągać i bawić się nią pojedynczo. A gdy piesek jedzie na akcję, wsadzamy go w specjalne miejsce w pojeździe. Chase jest w stroju do zadań w nocy.

Wysokość figurki około 7cm.
Rozmiar pojazdu (długość x szerokość x wysokość): 12,5cm x 8cm x 12cm.
Kategoria wiekowa: 3+


Galeria



Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store