Wybierz kategorię

Troskliwe Misie - Miś Pomocne Serce 25cm

Troskliwe Misie - Miś Pomocne Serce 25cm
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 32,00 22,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Miś Pomocne Serce

Troskliwe Misie to film animowany opowiadający o grupie Misiów - futrzanych przyjaciół, które uczą dzieci, jak troszczyć się o innych, jest to ciepła opowieść bez przemocy. Każdy Miś ma specjalną magiczną cechę, która odzwierciedlona jest obrazkiem na jego brzuszku.

Witajcie w krainie Troskliwości!
Miś Pomocne Serce to miska w kolorze czerwonym a jej symbolem są dwa uśmiechnięte serduszka: różowe i lawendowe. Jeżeli istnieje miś na którego można liczyć to właśnie jest ten miś! Jeżeli misia ta miała by mieć drugie imię to brzmiało by ono: "niezawodność".
Czy to ramię do oparcia się czy po prostu ucho do słuchania, jest zawsze gotowa i chętna by pomóc i wypełnić luki w naszych sercach.


Maskotka mięciutka i milutka w dotyku. Obrazek na brzuszku jest wyszywany, na pupie każdy miś ma malutkie czerwone serduszko z nazwą "Care Bears™ ", świadectwo oryginalności produktu.

Wysokość maskotki to około 25cm.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store