Angry Birds Film - maskotka - czerwony ptak Red 20cm

Angry Birds Film - maskotka - czerwony ptak Red 20cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 27,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Angry Birds Film - maskotka RED

Angry Birds Movie to pełnometrażowy film oparty na cyklu gier firmy Rovio Entertainment Angry Birds. Film zabierze nas na cudowną rajską wyspę zamieszkałą przez niezwykłe ptaki nieloty. Szczęśliwe życie ptaków burzy jednak przybycie świń, których ptaki do tej pory nie znały. Świnie podstępem zyskują zaufanie ptaków, a potem kradną im jaja i uciekają na swoją wyspę. Ptaki nie pozwolą im jednak przywłaszczyć jajek i postanawiają katapultować się na wyspę świń. I tu ujawnią się umiejętności wściekłych ptaszysk i zacznie się prawdziwa wybuchowa zabawa. A jaki będzie jej finał? A może ten scenariusz już doskonale znamy z gier? Czy jednak warto pomimo tego obejrzeć Angry Birds Movie? Ten osąd pozostawiam Wam. A tym którym przypadły do gustu kolorowe ptaszyska proponujemy pluszowe maskotki Angry Birds.

Red to jeden z głównych bohaterów filmu Angry Birds Movie. Red od początku nie ufa świniom, jednak inne ptaki go nie słuchają. Ze względu na swój wybuchowy temperament i ciągłą złość nie jest on lubianym członkiem stada ptaków. Kiedy jednak okazuje się, iż Red od początku nie mylił się co do świń i postanawia odbić jajka, inne ptaki przyłączają się do niego i Red zostaje dowódcą wyprawy.

Maskotka wykonana jest z miłego pluszu. Oczy są wyszywane.
Wysokość około 20cm bez czuba z piórek.
Jest to oryginalny produkt na licencji Rovio.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store