Wybierz kategorię

Sekretne życie zwierzaków domowych - Gidget - 15cm (TY)

Sekretne życie zwierzaków domowych - Gidget - 15cm (TY)
  • producent: TY
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 32,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Sekretne życie zwierzaków domowych - Maskotka pies Gidget

Co robią zwierzaki gdy ich właścicieli nie ma w domu? Na to właśnie pytanie opowiada film pod tytułem: "Sekretne życie zwierzaków domowych".
Film zapozna nas z wesołą grupą zwierzaków, które wpakują się w kłopoty i oczywiście będą chciały się z nich wydostać. Dwa pieski Max i Duke, bo o nich tu mowa, zgubią drogę do domu, a inne zwierzaki przyjdą im z pomocą. Razem i w tajemnicy, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnym życiu, stawią czoła przeszkodom, przeżyją ciekawe i czasami niebezpieczne przygody i wykombinują sposób na powrót do domu.

Gidget jest bardzo puszystym psem rasy pomeranian (szpic miniaturowy). Mieszka po drugiej stronie ulicy naprzeciwko okna apartamentu Maxa, uwielbia wylegiwać się w oknie, leżąc na miękkiej poduszeczce. Razem z Buddym, Melem i Chloe wyruszają na ratunek Maxowi i Duke'owi.

Maskotka wypełniona jest groszkiem w pupie, dzięki czemu można ją posadzić i się nie przewraca.

Wysokość maskotki: ok. 15cm.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store