Troskliwe Misie: Witamy w krainie troskliwości - maskotka Miś Szczęśliwe Serce 30cm

Troskliwe Misie: Witamy w krainie troskliwości - maskotka Miś Szczęśliwe Serce 30cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 68,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Miś Szczęśliwe Serce

Troskliwe Misie to film animowany opowiadający o grupie Misiów - futrzanych przyjaciół, które uczą dzieci, jak troszczyć się o innych i o otaczający ich świat. Jest to ciepła opowieść bez przemocy. Każdy Miś ma specjalną magiczną cechę, która odzwierciedlona jest obrazkiem na jego brzuszku.

Witajcie w krainie Troskliwości!
Miś Szczęśliwe Serce lub inaczej miś szczęścia jest inspirowany na dniu świętego Patryka i nawet w początkowych odcinkach bajki ma irlandzki akcent. Miś jest koloru zielonego, a na brzuszku ma czterolistną koniczynkę z płatkami w kształcie serca. Jeżeli więc życzysz komuś powodzenia lub chcesz go wesprzeć w trudnych chwilach, nie zwlekaj! Nieocenioną pomoc przyniesie mu miś Szczęścia.

Maskotka mięciutka i milutka w dotyku. Obrazek na brzuszku jest wyszywany, na pupie każdy miś ma malutkie czerwone serduszko z nazwą "Care Bears™ ", świadectwo oryginalności produktu.
Maskotka pochodzi z kolekcji na rok 2016.

Wysokość maskotki to około 30cm.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store