Bob Budowniczy - małe pojazdy - die cast - Koparka

Bob Budowniczy - małe pojazdy - die cast - Koparka
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 30,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bob Budowniczy - małe pojazdy - die cast - Koparka

Bob Budowniczy to główny bohater bajki o tym samym tytule. Pracowity Bob ma zawsze dużo pracy w miasteczku. Mieszkańcy liczą na Boba i czekają na jego pomoc. Bobowi w pracy pomagają jego przyjaciele - maszyny budowlane. Bob i jego pomocnicy gotowi są podjąć się każdego zadania i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wspólnymi siłami i pracą zespołową są w stanie rozwiązać każdy problem. A po dobrze wykonanej pracy nie zapominają również o dobrej zabawie. To jak przyłaczycie się do świetnej zabawy z Bobem? To co? Damy radę?. Tak, damy radę!

Ulubieni bohaterowie z filmu Bob Budowniczy dostępni w serii die cast - małych pojazdów z akcesoriami. Popychaj maszyny i nie zapomnij użyć dołączonych elementów do zabawy w budowanie, aby przeżyć niesamowite przygody na placu budowy. Zbuduj własne Sprężynowo i zbierz wszystkie odlewane małe pojazdy z serii Bob Budowniczy, aby stworzyć własną drużynę maszyn budowlanych!
W serii oprócz Koparki znajdziemy Spychacz, Ciężarowkę i Betoniarkę z figurką Boba.

Długość Koparki to około 7cm.
Produkt oryginalny od Fisher-Price.
Kategoria wiekowa: 3+
Kod produktu: CJG91-CJG92.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store