Bob Budowniczy - mówiący (PL) Spychacz DYT35

Bob Budowniczy - mówiący (PL) Spychacz DYT35
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bob Budowniczy - mówiący Spychacz

Bob Budowniczy to główny bohater bajki o tym samym tytule. Pracowity Bob ma zawsze dużo pracy w miasteczku. Mieszkańcy liczą na Boba i czekają na jego pomoc. Bobowi w pracy pomagają jego przyjaciele - maszyny budowlane. Bob i jego pomocnicy gotowi są podjąć się każdego zadania i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wspólnymi siłami i pracą zespołową są w stanie rozwiązać każdy problem. A po dobrze wykonanej pracy nie zapominają również o dobrej zabawie. To jak przyłaczycie się do świetnej zabawy z Bobem? To co? Damy radę?. Tak, damy radę!

Baw się z Bobem w Sprężynowie i stwórz własną drużynę mówiących maszyn budowlanych! Naciśnij przycisk „B” umieszczony na górze Spychacza, aby posłuchać radosnych dźwięków i znanych kwestii z serialu. Posłuchaj prawdziwych odgłosów pojazdów i wypowiedzi postaci. Spychacz wydaje aż 20 różnych dźwięków i wypowiedzi.

W serii trzy pojazdy: Koparka, Spychacz i Dźwig.
Spychacz ma ruchomą łyżkę i wywrotkę.
Zabawka wymaga dwóch bateri typu AAA (R03) - dołączone do zestawu.

Długość spychacz to około 16cm.
Produkt oryginalny od Fisher-Price.
Kategoria wiekowa: 3+
Kod produktu DYT26-DYT35.Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store