Barbie Dreamtopia - lalka tęczowa Księżniczka ze światełkami

Barbie Dreamtopia - lalka tęczowa Księżniczka ze światełkami
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 69,99 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Lalka Barbie: Dreamtopia - tęczowa Księżniczka ze światełkami

Barbie Dreamtopia to film, w którym przeniesiemy się do magicznego świata Barbie. To tam spełniają się marzenia! Tym razem główną bohaterką jest najmłodsza siostra Barbie - wesoła i żądna przygód Chelsea. Dreamtopia to niezwykła magiczna kraina stworzona właśnie w wyobraźni malej Chelsy. Zamurz się w magicznej krainie i wyrusz na spotkanie fantastycznych przygód. Płyńcie tęczowymi rzekami z pięknymi syrenami i unoście się z wróżkami w chmurach z waty cukrowej! Bo Dreamtopia to kraina w której wszystko zdarzyć się może!

Światełka i dźwięki sprawiają, żeTęczowa księżniczka Barbie naprawdę ożywa! Wystarczy nacisnąć klejnot na gorsecie, aby włączyć światełka i dźwięki. Na sukni i długich, różówych włosach księżniczki Barbie odbywa się pokaz świateł w kolorach tęczy. Tęczową spódnice zdobią błyszczące paski i gwiazdki, a całość wizerunku podkreślają różowe buciki i jasnopomarańczowa tiara. Rozpocznij magiczny pokaz światełek, aby odegrać magiczne historyjki wprost ze świata tęczy!

Produkt od Mattel
Kategoria wiekowa: 3+
Wysokość standardowej lalki barbie czyli około: 28cm
Kod produktu: DPP90.Kategoria wiekowa: 3+

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store