Dc Super Hero Girls - lalka superbohaterka Bumblebee

Dc Super Hero Girls - lalka superbohaterka Bumblebee
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 84,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

DC Super Hero Girls - lalka Bumblebee

Zaczyna się nowy rok w Super Hero High School! To szkoła gdzie superbohaterzy szkolą się aby zostać "Super bohaterami jutra" i tam szlifują swoje moce. Poznaj prawdziwe superbohaterki: Batgirl, Wonder Woman, Harley Quinn, Posion Ivy, Supergirl i Bamblebee - nastolatki o super mocach.

Bumblebee to dusza towarzystwa i ambasador szkoły Super Hero High School. Bumblebee uwielbia muzykę. Jej super moce to doskonałe latanie, zwiękoszna siła i umijętność zmniejszania się, umożliwia jej to super kostium.

Lalka ma wygląd i strój wzorowany na kultowej superbohaterce Supergirl. Specjalne akcesoria i elementy doskonale odzwierciadlają charakter postaci i ich supermoc. Dzięki wielu punktom zgięcia lalki można bez problemu ustawiać w wielu różnorodnych bohaterskich pozach i posyłać do akcji!

Wysokość lalki to około 30cm.
Produkt od Mattel.
Kategoria wiekowa: 6+
Kod produktu: DLT66.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store