Wybierz kategorię

Klinika dla Pluszaków - Maskotka piesek Pękaty - 26cm

Klinika dla Pluszaków - Maskotka piesek Pękaty - 26cm
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 74,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka piesek Pękaty

"Klinika dla Pluszaków" to animowany serial dla dzieci. Opowiada on o przygodach sześcioletniej dziewczynki imieniem Dosia, która prowadzi klinikę dla swoich zabawek. Doktor Dosia pragnie, jak jej mama, zostać lekarzem, więc codziennie pomaga swoim zabawkom. Przy pomocy magicznego stetoskopu Dośka może porozumiewać się ze swoimi zabawkami, ponieważ stetoskop sprawia, iż zabawki ożywają. Dośce w codziennych przygodach najczęściej towarzyszą jej zabawki - maskotki: zabawny Smok Stefan, hipopotamica Hela, która jest również pielęgniarką w przychodni i przytularska Owieczka Besia. Właśnie te postacie możecie odnaleźć również w naszej pluszakowej ofercie.

Piesek Pękaty to jedna z zabawek Dosi. Piesek Pękaty to dmuchana zabawka zbudowana na zasadzie wańki-wstańki. Pękaty podczas zabawy w upadanie i wstawanie nadział się na kolec i zaczęło z niego uciekać powietrze. Z pomocą przyszła mu oczywiście doktor Dosia, która wyciągnęła kolec i zakleiła dziurkę przez którą uchodziło powietrze z Pękatego.

Wysokość maskotki: około 26cm.
Maskotka jest wykonana z pluszu.
Wszystkie elementy twarzy są wyszywane. W pupie wypełniona groszkiem, dzięki czemu może samodzielnie stać.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store