Lwia Straż - komplet pięciu figurek z bajki

Lwia Straż - komplet pięciu figurek z bajki
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 74,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Lwia Straż - komplet pięciu figurek

"Lwia Straż" to serial dla dzieci będący kontynuacją znanego filmu Disney'a: "Król Lew". Tym razem zapoznamy się z losami i przygodami syna Simby - Kiona. Kion jako drugie dziecko Simby nie jest pretendentem do królewskiego tronu i wcale nie ma tego za złe starszej siostrze, iż zostanie ona kiedyś królową Lwiej Ziemi. Kion najbardziej w świecie uwielbia bowiem wygłupiać się z przyjaciółmi. Jednak pewnego dnia młody lew odkrywa w sobie moc Ryku i wtedy wszystko się zmienia. Kion zostaje wybrany na nowego przywódcę Lwiej Straży, grupy najodważniejszych i najwaleczniejszych lwów, a zadaniem członków tej organizacji jest strzeżenie królestwa i jego mieszkańców.
Kion wbrew zdaniu ojca idzie za głosem własnego serca i postanawia zmienić tradycję, zakładając własną "lwią straż", która nie składa się jak dawniej z samych lwów, lecz z jego przyjaciół. Kion do drużyny zaprasza więc ratela o imieniu Bunga, gepardzicę Fuli, hipopotama Besthe i czaplę Ono. Z pomocą przyjaciół a także pewnego bardzo znanego ducha z przeszłości Kion jest gotów nauczyć się, jak dowodzić Lwią Strażą!

Komplet pięciu figurek z bajki Lwia Straż zawiera całą drużynę Lwiej Straży: Lwa Kiona, czaplę Ono, hipcia Beshte, gepardzicę Fuli i ratela Bunga.
Wysokość figurek to około 5,5cm.
Kategoria wiekowa: 3+
Produkt od Simba.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store