Strażak Sam (Simba) - Remiza Strażacka z dźwiękiem i światłem + figurka komendant

Strażak Sam (Simba) - Remiza Strażacka z dźwiękiem i światłem + figurka komendant
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 229,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Strażak Sam - Remiza strażacka z dźwiękiem i światłem (Simba)

Zabawki ze znanej i lubianej przez dzieci bajeczki pod tytułem: "Strażak Sam" teraz dostępne również od firmy Simba. W ofercie tej firmy znajdziemy: remizę, wozy strażackie, pojazdy wodne, centrum oceaniczne czy też komplety figurek. Wszystkie zabawki są ze sobą kompatybilne, możemy więc stworzyć bajkowy świat dzielnego mieszkańca Pontypandy - Strażaka Sama. Większość zabawek posiada wiele ruchomych elementów oraz efekty dźwiękowe i świetlne aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zabawę dzieciom.
 
Remiza strażacka ma około 30cm wysokości. Budynek remizy jest rozkładany i dwupiętrowy. Na górze znajduje się kuchnia i pokój ze stołem i krzesełkami, boczne wyjście ewakuacyjne po schodkach na zewnątrz oraz rura strażacka do zjeżdżania na dół w razie alarmu.
Na dole jest garaż z czerwoną otwieraną bramą, ruchomą obrotnicą dla wozu strażackiego oraz szafa ze sprzętem strażackim. Obok znajduje się również biuro komendanta Steel'a ze specjalnym dźwiękowym pulpitem, który zawiadamia o tym komu i gdzie potrzeba jest pomoc. Na zewnątrz w czerwonej skrzyni przy remizie znajdziemy również wysuwany wąż strażacki. Budynek remizy posiada również niebieskie światła, które świecą gdy strażacy udają się na akcję.

W zestawie z remizą znajdziemy również figurkę komendanta Steela'a i drobne akcesoria, które powinny znajdować się w każdym budynku straży pożarnej. Akcesoria możemy poukładać na półeczkach w remizie.
Do remizy pasuje wóz strażacki Jupiter deluxe z dźwiękiem od Simby, który będzie wspaniałym uzupełnieniem zestawu. Wóz ten może wjeżdżać do remizy.

Zestaw wymaga montażu przez osobę dorosłą.
Zabawka zawiera baterie: 3 x 1,5V LR44, tylko do celów demonstracyjnych!
Wysokość remizy około 30cm.
Wymiary opakowania: 60cm x 40cm x 12cm
Wysokość figurki to około: 7,5cm
Kategoria wiekowa: 3+

Ze względu na duży rozmiar pudełka klocki nie mieszczą się do paczkomatu. Produkt jest więc wysyłany pocztą (pocztex 48) lub kurierem DPD.

Uwaga!
Obecnie w sprzedaży posiadamy dwie serie produktów Strażak Sam: z firmy Simba i firmy Character-online. Serie można łączyć, ponieważ figurki i pojazdy są w podobnej skali, są jednak pewne wyjątki. Jupiter Deluxe z dźwiękiem pasuje tylko do remizy strażackiej z firmy Simba, nie pasuje do remizy z firmy Character-online.

Poniżej film prezentujący Jupitera Deluxe oraz remizę z firmy Simba:


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store