Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Raul Wyścigowy (Racing Raul)

Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Raul Wyścigowy (Racing Raul)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 30,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kolejka Raul Wyścigowy (Racing Raul)

Raul to niewielkich rozmiarów lokomotywa parowa z Brazylii. W bajce Tomek i Przyjaciele pojawia się w bajce w roku 2016, w filmie Wielki Wyścig. Axel pomalowany jest w wyścigowe kolory nawiązujące do flagi Brazylii (żółty, zielony i niebieski). Razem z Tomkiem i innymi lokomotywami z całego świata bierze udział w konkurencji przetaczania, lecz czy wygra? Zobaczycie w filmie! Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej że poznamy aż 13 lokomotyw z całego świata, a są to: Axel z Belgii, Vinnie z USA, Frieda z Niemiec, Yong Bao z Chin, Rajiv i Ashima z Indii, Raul z Brazylii, Carlos z Meksyku, Gina z Włoch, Etienne z Francji, Ivan z Rosji, Shane z Australii i Latający Szkot z Wielkiej Brytanii. 

Kolejka nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki pojazdów z serii są plastykowe i umożliwiają kolejkom sczepianie się ze sobą.

Seria: "Thomas & Friends: Adventures"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Długość lokomotywy: 8cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 13cm x 11,5cm x 3,5cm.

Seria Adventures zastępuje wcześniejszą serię Take-n-Play. Kolejki mają tę samą wielkość i ten sam rozstaw kół, różnią się jedynie zaczepami. Łączenia torów nowej i starej serii również do siebie nie pasują.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store