Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Kinga (Caitlin)

Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Kinga (Caitlin)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 39,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kolejka Kinga (Caitlin)

Kinga to nowa lokomotywa, która przybyła wraz z Kacprem z kontynentu. Razem w filmie "Tajemnica zaginionej korony" (ang. "King of the Railway") przywożą turystów, którzy chcieliby zwiedzić zamek Gotfryda na wyspie Sodor. Kinga i Kacper lubią się ścigać w trakcie podróży i są szybsi nawet od Gabrysia i Szymka, z czego oczywiście ani Gabryś ani Szymek nie są zbyt zadowoleni. :-)

Kolejka nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki pojazdów z serii są plastykowe i umożliwiają kolejkom sczepianie się ze sobą.

Seria: "Thomas & Friends: Adventures"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Długość lokomotywy: 9,5cm
Długość wagonika: 5cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 19cm x 11,5cm x 3,5cm.

Seria Adventures zastępuje wcześniejszą serię Take-n-Play. Kolejki mają tę samą wielkość i ten sam rozstaw kół, różnią się jedynie zaczepami. Łączenia torów nowej i starej serii również do siebie nie pasują.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store