Bob Budowniczy - Duża figurka Bob Złota Rączka - światła i dźwięki FFN18

Bob Budowniczy - Duża figurka Bob Złota Rączka - światła i dźwięki FFN18
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 99,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bob Budowniczy - duża figurka Bob z dźwiękiem i światłem

Bob Budowniczy to główny bohater bajki o tym samym tytule. Pracowity Bob ma zawsze dużo pracy w miasteczku. Mieszkańcy liczą na Boba i czekają na jego pomoc. Bobowi w pracy pomagają jego przyjaciele - maszyny budowlane. Bob i jego pomocnicy gotowi są podjąć się każdego zadania i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wspólnymi siłami i pracą zespołową są w stanie rozwiązać każdy problem. A po dobrze wykonanej pracy nie zapominają również o dobrej zabawie. To jak przyłaczycie się do świetnej zabawy z Bobem? To co? Damy radę?. Tak, damy radę!

Ta wyjątkowo duża figurka Boba ma specjalny pas z trzema półprzezroczystymi narzędziami, które Bob może szybko i automatycznie chwytać. Zabawka odtwarza przy tym dźwięki i komunikaty oraz uruchamia światełka. Obrotowy pas narzędziowy pozwala wybrać pomiędzy młotem pneumatycznym, piłą oraz wiertarką. Naciśnij kask Boba, aby szybko chwycić narzędzie, a potem naciśnij ponownie, aby Twój ulubiony budowniczy odłożył je z powrotem. Półprzezroczyste narzędzia lśnią dzięki światełku LED i wydają dźwięki. Zabawka mówi w języku polskim.

Do skutecznej naprawy potrzebne są odpowiednie narzędzia i Złota Rączka! I tu właśnie sprawdzą się młodzi budowniczowie! Dzięki niezawodnemu pasowi z narzędziami i systemowi szybkiego ich wyciągania dzieci mogą swobodnie wybierać pomiędzy młotem pneumatycznym, piłą oraz świdrem i pomóc Bobowi wykonać każde zadanie!

Wysokość figurki około 26cm.
Produkt oryginalny od Fisher-Price.
Kategoria wiekowa: 3+
Kod produktu: FFN18.

Zestaw zawiera: dużą figurkę Boba z kaskiem i ruchomym paskiem z narzędziami, osłonkę na oczy, oraz trzy narzędzia do zamiany.
Zabawka zawiera 3 baterie typu AG13 (LR44).


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store