Dinotrux - pojazdy narzędzia - Repżółw

Dinotrux - pojazdy narzędzia - Repżółw
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 23,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Dinotrux - pojazdy narzędzia - Repgad Repżółw

Bajka Dinotrux to najbardziej atrakcyjna mieszanka dla chłopców, którzy uwielbiają groźne gady i wielkie pojazdy. Bohaterami tego serialu animowanego są stwory powstałe w skutek połączenia dinozaurów i maszyn. Akcja bajki ma miejsce w prehistorii, gdzie grupa dwóch przyjaciół Ty - tyranosaurus trux, oraz repgad Trybek zjednują sobie grupę innych dinotruxów aby wspólnie bronić świat, w którym żyją, przed złymi planami T-truxa D-Structsa.

Czas na dziką zabawę z Repgadami z serii Dinotrux! Repgady „jeżdżą” po podłodze dzięki metalowej kuleczce i świetnie nadają się do zabawy z różnymi zestawami z serii Dinotrux. Dzieci mogą odgrywać ulubione sceny z serialu lub wymyślać własne przygody. Przenośne zabawki do kolekcjonowania to gwarancja niezapomnianych przygód – także podczas spaceru!

Producent: Mattel
Kod produktu: DWP83 as. DWP73.
Kategoria wiekowa: 3+
Długość figurki to około 6cm i wysokość 3,5cm.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store