Tomek i Przyjaciele Adventures: 4pak pojazdów - Paczka Jacka

Tomek i Przyjaciele Adventures: 4pak pojazdów - Paczka Jacka
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 80,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

4pak pojazdów "Paczka Jacka"

Paczka przyjaciół otrzymała dziś zadanie na budowie. Spychacz Jacek, koparka Olek i nasz niebieski Tomek będą dzisiaj pracować na placu budowy. Olek i Jacek będą spychać i kopać a Tomek będzie przewoził ciężkie ładunki. Gruby zawiadowca powierzył tej paczce to zadanie ponieważ wiedział, iż się nie zawiedzie i jego użyteczne pojazdy będą pracować aż miło, a praca będzie wykonana na czas. Bo na Tomka i jego przyjaciół zawsze można liczyć!

Kolejki nie posiadają własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejki są metalowe, co zwiększa ich wytrzymałość. Zderzaki pojazdów z serii są plastykowe i umożliwiają kolejkom sczepianie się ze sobą.
W zestawie: spychacz Jacek, koparka Olek, kolejka Tomek oraz wagon z ładunkiem.
Niektóre pojazdy nie posiadają zaczepów!

Seria: "Thomas & Friends: Adventures"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Długość kolejek: ok. 8cm, długość wagonika ok. 7cm.
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 13cm x 26cm x 3,5cm.

Seria Adventures zastępuje wcześniejszą serię Take-n-Play. Kolejki mają tę samą wielkość i ten sam rozstaw kół, różnią się jedynie zaczepami. Łączenia torów nowej i starej serii również do siebie nie pasują.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store