Mechanik - pacynka 22887A

Mechanik - pacynka 22887A
  • producent: MU-Brno
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 54,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu


Pacynka Mechanik

Ręcznie wykonana w fabryce w Czechach pacynka przedstawia mechanika. Pacynka na rękę mechanik ma na sobie roboczy strój z czapeczką a w ręce klucz.
Pacynka mechanik przyda się do przedstawień o zawodach czy do scenek dziejących się w warsztacie samochodowym, na torze wyścigowym, lub w domu gdzie potrzebna jest pomoc złotej rączki.

Wszystkie pacynki szyte przez fabrykę Mu-Brno są wykonane z materiału, włóczki i naklejanych filcowych elementów. Głowy mają wykonane z piłeczki obciągniętej materiałem.
Jest to ręcznie robiona zabawka, wyprodukowana w Czechach. Pacynka jest więc staranna i naprawdę ma swój urok.

Rozmiary pacynki: wysokość 26cm, szerokość 24cm, grubość 8cm.
Kategoria wiekowa: 3+.

Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store