Psi Patrol - Maskotka - Skye siedząca 25cm

Psi Patrol - Maskotka - Skye siedząca 25cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 57,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka piesek (suczka) Skye z bajki Psi Patrol

Psi patrol to bajka produkcji kanadyjsko-amerykańskiej obecnie emitowana między innymi na bajkowym kanale dla dzieci: Nicoldeon. Bajka o odważnych pieskach zyskała już wielu małych fanów, dzieci z zapartym tchem śledzą nowe przygody grupy piesków, której zadaniem jest pomoc innym w potrzebie. Psi patrol tworzy obecnie grupa siedmiu piesków, którzy pod przywództwem 10-letniego Rydera stawiają czoła różnym przeciwnością. Każdy piesek jest innej rasy i ma swój specjalny pojazd oraz specjalizuje się w danej formie pomocy.
Psi patrol tworzą pieski o imionach: Chase, Marshal, Rocky, Zuma, Rubble, Sky a obecnie do drużyny dołączył nowy piesek Everest.

Skye to mała suczka połączenie pudelka i cocker spaniela. To najmniejszy ze wszystkich piesków psiego patrolu. Skye to piesek latający różowym helikopterem lub na skrzydłach ukrytych w różowym plecaku. Suczka ta jest więc niezastąpiona w misjach powietrznych, a do tego robi to z niemałym wdziękiem. Skye jest pieskiem delikatnym i wrażliwym. Skye uwielbia swoją pracę i kocha być członkiem psiego patrolu, nie małą frajdę sprawia jej również zabawa z przyjaciółmi - innymi pieskami.

Rozmiar maskotki: wysokość około 25cm. Model siedzący.
Piesek ma wyszywane oczy i wykonany jest z miłego materiału.
Kategoria wiekowa: 0+
Produkt oryginalny na licencji.
Producent: Play-by-Play.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store