Troskliwe Misie i Kuzyni - maskotka Słoniczka Wielkie Serce 28cm

Troskliwe Misie i Kuzyni - maskotka Słoniczka Wielkie Serce 28cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 49,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka z bajki Troskliwe Misie i Kuzyni - Słoniczka Wielkie Serce

Troskliwe Misie to film animowany opowiadający o grupie Misiów - futrzanych przyjaciół, które uczą dzieci, jak troszczyć się o innych i o otaczający ich świat. Jest to ciepła opowieść bez przemocy. Każdy Miś ma specjalną magiczną cechę, która odzwierciedlona jest obrazkiem na jego brzuszku. Do znanych nam bohaterów w odcinkach Troskliwe Misie i Kuzyni dołączają nowe postaci - kuzyni Troskliwych Misiów. Kiedyś zamieszkiwali oni krainę Troskliwości wraz z misiami ale zostali wysłani na specjalną misję, niespodziewanie zjawiają się w krainie Troskliwości wywołując sporo zamieszania. Sprawdźcie jakie nowe przygody przywiozą z sobą sympatyczni kuzyni Troskliwych misiów. Poznajcie Dzielnego Lwa, Sprytnego Szopa, Słoniczkę Wielkie Serce i Pingiwnkę.


Maskotka mięciutka i milutka w dotyku. Wykonana z przemiłego futerkowego pluszu. Maskotka przedstawia słonika w różowym kolorze z brzuszkietką: ciężarkiem z sercami. 
Obrazek na brzuszku jest wyszywany, na pupie każda maskotka z serii ma malutkie czerwone serduszko z nazwą "Care Bears™ ", świadectwo oryginalności produktu.
Maskotka pochodzi z kolekcji na rok 2017.

Wysokość maskotki to około 28cm.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store