Wybierz kategorię

Sing - maskotka koala Buster Moon

Sing - maskotka koala Buster Moon
  • producent: TY
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 30,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Sing - maskotka koala Buster Moon

Sing to animowana komedia muzyczna. Akcja filmu rozgrywa się w świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Miś koala Buster Moon, właściciel teatru popada w tarapaty, a jego marzenie o przywróceniu starego budynku teatru do świetności powoli się rozwiewa. Nasz bohater aby ocalić swój ukochany teatr organizuje konkurs śpiewu, w którym nagrodą będzie 1000$. Przez pomyłkę sekretarki nagroda w konkursie staję się ogromna, są to oczywiście pieniądze, których Moon nie posiada. Buster jednak postanawia kontynuować konkurs mając nadzieję na odnalezienie wielkiej gwiazdy. Na konkurs zgłasza się wielu ochotników. Spośród nich Moon wybiera kilku do swojego Show. Co się stanie, kiedy wybrani uczestnicy poznają prawdę? Z czasem jednak okazuje się, że nie chodzi tu o wygraną, a o udowodnienie wszystkim, a zwłaszcza sobie, że mają prawdziwy talent i o to aby, nigdy się nie poddawać i pomimo przeciwności losu podążać za marzeniami.


Maskotka przedstawia koalę Bustera Moon'a głównego bohatera bajki: "Sing".
Maskotka Buster Moon wykonana jest z miłego pluszu z elementami materiału. Pluszak jest starannie wykonany i wiernie oddaje postać z filmu.
Wysokość zabawki to około 20cm z uszami.
Kategoria wiekowa: 3+
Produkt od TY. Seria The Beanie Babies Collection.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store