TrackMaster: zestaw - Podróż poza Sodor: Ucieczka ze złomowiska + kolejka Tomek FBK08

TrackMaster: zestaw - Podróż poza Sodor: Ucieczka ze złomowiska + kolejka Tomek FBK08
  • producent: Fisher Price
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 189,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Trackmaster Revolution - Motorized Railway - Zestaw - Podróż poza Sodor - Ucieczka ze złomowiska

W filmie: "Podróż poza Sodor" Tomek opuszcza wyspę Sodor i kieruje się na kontynent, gdzie odkrywa ciekawe miejsca i spotyka wiele wyjątkowych postaci. Zestaw ucieczka ze złomowiska jest zainspirowany właśnie tym filmem.
Przeżyj niesamowite chwile wraz z Tomkiem i udaj się w epicką podróż wraz z nim! Tomek musi uciec ze złomowiska i wrócić na wyspę - a teraz dzieci mogą wziąć udział w jego odważnej ucieczce. 
Na Tomka czeka wiele niespodzianek podczas tej podróży. Najpierw Tomek jedzie w kierunku pokrytej mchem pokrywy i gdy wydaje się iż droga jest nie przejezdna nagle spadają liny aby zapewnić Tomkowi bezpieczny przejazd. Ale to jeszcze nie koniec niebezpieczeństw, po przejechaniu przez most Tomek wpada do starej szopy, gdzie wielkie koło zębate wpada mu do wagonika. Tomek stara się jechać dalej ale znów okazuje się iż w torach jest luka i zaraz spadnie w przepaść, jednak w ostatniej chwili jego oczom ukazuje się wzgórze i Tomek już spokojny zjeżdża po nim w dół, a gdy dalej pędzi po torach na zakręcie, mechaniczne ramię wyjmuje zębatkę z wagonika towarowego i opuszcza ją na uchwyt towarowy.

Zestawy z serii Thomas&Friends TrackMaster oferują ekscytującą zabawę, która może sprzyjać rozwojowi fizycznemu i poznawczemu. Rozwijają umiejętności myślenia, takie jak rozwiązywanie problemów i pamięć. Nie mówiąc już o tym, kiedy dzieci tworzą kolejowe przygody dla swojego przyjaciela Tomka a to z kolei, może zainspirować wyobraźnię i zachęcić do pozytywnych kontaktów emocjonalnych.

Komplet składa się z 34 elementów - wymaga montażu przez osobę dorosłą. W zestawie również kolejka Tomek oplątana gałęziami i wagonik.
Kolejka jeździ na baterie (2 baterie AAA/LR3). Baterie nie są załączone do zestawu.
Kod produktu: FBK08
Kategoria wiekowa: 3+.

Seria: "TRACKMASTER Motorized Railway (Revolution)"
Producent: Fisher-Price/Mattel
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 61cm x 36cm x 10,5cm.

Uwaga!!!
Ze względu na wielkość zestawu nie mieści się on do paczkomatu. Wysyłka tylko poczta lub kurier DPD.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store