Miś pluszowy jasno brązowy - Maciuś 46cm

Miś pluszowy jasno brązowy - Maciuś 46cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 42,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miś pluszowy biały - Maciuś 46cm

Kto z nas jako mały brzdąc nie miał w swojej kolekcji zabawek chociaż jednego pluszowego misiaczka? Pluszowe misie towarzyszą nam od bardzo dawna. Misie to urocze i mięciutkie maskotki, które od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie, rozpromieniają dziecięce buźki, dodają im otuchy, pocieszają i łagodzą lęk przed samotnością. Nie dziwi zatem fakt, że pluszowe misie jako jedyne z zabawek doczekały się swojego międzynarodowego święta - Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten przypada na dzień 25 listopada.

Maskotka miś Maciuś to misio wykonany z wyjątkowo puszystego i mięciutkiego pluszu. Maciuś jest koloru jasno brązowego z białymi dodatkami: noskiem, wyszyciami uszu i łapek. To miś dla z atestem 0+ dla najmłodszych dzieci. Misiek ten będzie więc super prezentem na chrzciny, na roczek czy po prostu z okazji narodzin nowego członka rodziny. Może więc i przy okazji znajdzie się jakiś domek dla pluszowego Maciusia?

Wysokość pluszowego misia to około 46cm, na siedząco około 38cm, szerokość misia z łapami to około 31cm. Misiek może mieć rozprostowane nóżki, możemy go również posadzić.

 

 


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store