Pidżamersi (PJ MASKS) - pojazd z figurką - Sowella i Sowellot

Pidżamersi (PJ MASKS) - pojazd z figurką - Sowella i Sowellot
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 75,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pidżamersi - pojazd z figurką - Sowella i Sowellot

Bohaterami kreskówki "Pidżamersi" jest trójka dzieci: Connor, Greg i Amaya. W dzień są one zwykłymi dziećmi, natomiast nocą aktywują swoje bransoletki, które są połączone z ich piżamami i przeobrażają się w superbohaterów: Pidżamersów. Kotboy, Sowella i Gekson bo tak nazywają się pidżamersi po przeobrażeniu, nocą w swoich kolorowych strojach rozwiązują zagadki i walczą z przestępcami. Jak sami mówią: Nocą - Nie śpimy! Wychodzimy! Walczymy!

Każdy z bohaterów do swoich akcji używa pojazdu. Dzięki nim Pidżamersi mogą szybko się przemieszczać i łapać przestępców.
Zestaw zawiera figurkę Sowella i czerwony pojazd Sowellot. W pojeździe są trzy miejsca i można tam usadowić wszystkich piżamowych bohaterów.
Wysokość figurki to około 8cm, figurka ma ruchome: ręce, nogi i głowę.
Długość pojazdu to około 18cm, szerokość około 9cm.

Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store