Wissper - komplet trzech bajkowych figurek - Wissper, Gertie i Otis

Wissper - komplet trzech bajkowych figurek - Wissper, Gertie i Otis
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 49,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Wissper - komplet trzech figurek: Wissper, Gertie i Otis

Główną bohaterką bajki pod tytułem: "Wissper" jest mała dziewczynka - właśnie o imieniu Wissper. Nie jest to jednak zwykłe dziecko - Wissper posiada niezwykły dar: rozumie mowę zwierząt, a dodatkowo potrafi przenieść się w każdy zakątek globu. Fletnia Pana to instrument na którym Wissper umie pięknie grać i to on pomaga jej w wypowiadaniu zaklęć i przenoszeniu w przestrzeni. Wissper przemierza więc podwodny świat mórz i oceanów, bujne lasy, bezkresne pustynie, a nawet pokryte lodem krainy, aby dotrzeć wszędzie, gdzie znajdują się potrzebujące pomocy zwierzęta. W jej przygodach towarzyszy jej mały pingwinek Peggy, który jest jej ukochaną przyjaciółką oraz wielbłąd Colin, miś panda o imieniu Dan, surykatka Monty i aligator Kev pozostali jej przyjaciele, którzy chętnie ze sobą współpracują, zawsze przy tym wesoło się bawiąc.
 
W zestawie znajdziemy:
- ruchomą figurkę laleczkę Wissper, około 7,5cm
- żyrafę Gertie, około 14cm
- papugę Otis około 4cm.

Produkt firmy Simba.
Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store