Maskotka pluszowy Pies Bernardyn 16cm (300051) siedzący

Maskotka pluszowy Pies Bernardyn 16cm (300051) siedzący
  • producent: Sunny Toys
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 27,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pies Bernardyn

Bernardyn to rasa, która jest znana co najmniej od XVII wieku, wychodowana przez szwajcarskich mnichów do pełnienia funkcji psa pociągowego i psa towarzysza. Obecnie bernardyny są nieczęsto spotykanymi, ale dobrze znanymi psami do towarzystwa.
Bernardyn to wielki pies o gołębim sercu. Bernardyny są łagodnymi, wiernymi i przyjacielskimi psami, nieufnymi wobec obcych. Znane ze swojej lojalności, spokoju, tolerancji w stosunku do innych zwierząt oraz dzieci. Bardzo skore do zabawy, niezależnie od wieku. Wyróżniają się wysoką inteligencją, dobrze wychowane są bardzo posłuszne. Bardzo przywiązują się do swoich właścicieli i nierzadko stają w ich obronie, gdy grozi im jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Nie dziwi zatem fakt, iż psy te były wykorzystywane do odnajdowania i ratowania ludzi w górach.
Warto wspomnieć o jednym z najpopularniejszych bernardynów, jakim był Barry. Pies ten ratował ludzi na przełęczy św. Bernarda. Podobnież ocalił około 40 osób. Pomnik tego psa znajduje się w Cimetière des Chiens.

Maskotka przedstawia pieska rasy bernardyn. Psiak wykonany jest w pozycji siedzącej.
Wysokość pluszowego pieska to około 16cm, długość około 17cm z ogonkiem, szerokość 10cm. Maskotka wykonana z miłego futerkowego pluszu. Baryłka wykonana z drewna.
Produkt od Sunny Toys.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store