Strażak Sam (Simba) - Wallaby II - helikopter akcji + figurka Tom

Strażak Sam (Simba) - Wallaby II - helikopter akcji + figurka Tom
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 129,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Strażak Sam - Helikopter Wallaby II z dźwiękiem i kręcącymi się śmigłami (Simba)

Gdy mieszkańcom Pontypandy zagraża coś w górach, albo gdy potrzebny jest szybki transport, niezastąpiony jest helikopter Wallaby II wraz z pilotem Tomem Thomasem.

Zabawka helikopter Wallaby umożliwi Twojemu dziecku odgrywanie scenek z bajki Strażak Sam oraz wielu innych zabaw związanych ze Strażą Pożarną i z ratownictwem.
Helikopter ma otwierane drzwi (z przodu dwie pary i z boku jedne przesuwne), więc do środka możemy włożyć figurkę pilota. Po naciśnięciu przycisku z boku pojazdu, usłyszymy dźwięk wirnika, śmigła zaczną się obracać, a niebieska lampka nad śmigłami zacznie się świecić. Z boku helikoptera zamontowana jest wyciągarka - haczyk na sznurku, który można zwijać i rozwijać za pomocą pokrętła.
W zestawie figurka pilota i ratownika Toma Thomasa w czerwonym kombinezonie i ze ściąganym hełmem. Całości zestawu dopełniają akcesoria: kosz, nosze i pętla, które można podczepić pod wyciągarkę oraz młot, toporek i krótkofalówki.

Zabawka działa na baterie: 3 x AAA (LR3) - nie załączone do zestawu.
Wymiary pojazdu to około: 35cm x 16cm x 14cm (mierzone bez śmigieł)
Wymiary opakowania: 39cm x 18cm x 20cm
Wysokość figurki to około: 7,5cm
Kategoria wiekowa: 3+

Uwaga!
Obecnie w sprzedaży posiadamy dwie serie produktów Strażak Sam: z firmy Simba i firmy Character-online. Serie można łączyć ponieważ figurki i pojazdy są w podobnej skali, są jednak pewne wyjątki. Jupiter Deluxe z dźwiękiem pasuje tylko do remizy strażackiej z firmy Simba, nie pasuje do remizy z firmy Character-online.


Poniżej film prezentujący pojazdy strażackie z firmy Simba:

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store