Strażak Sam (Simba) - Górskie centrum ratownicze z dźwiękiem + figurka Tom

Strażak Sam (Simba) - Górskie centrum ratownicze z dźwiękiem + figurka Tom
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 209,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Strażak Sam - Górskie centrum ratownicze z dźwiękiem (Simba)

Zabawki ze znanej i lubianej przez dzieci bajeczki pod tytułem: "Strażak Sam" teraz dostępne również od firmy Simba. W ofercie tej firmy znajdziemy: remizę, wozy strażackie, pojazdy wodne, centrum oceaniczne czy też komplety figurek. Wszystkie zabawki są ze sobą kompatybilne, możemy więc stworzyć bajkowy świat dzielnego mieszkańca Pontypandy - Strażaka Sama. Większość zabawek posiada wiele ruchomych elementów oraz efekty dźwiękowe i świetlne aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zabawę dzieciom.

Centrum ratownictwa górskiego ma około 40cm wysokości. Budynek ratownictwa jest trzypiętrowy. Na samej górze znajdziemy lądowisko dla helikoptera z podświetlaną płytą oraz wiatą z antenami. Środkowe piętro to centrum dowodzenia ukryte za szybą. Na tym piętrze znajduje się również górny przystanek zjeżdżalni z wagonikiem, dzięki któremu Tom może szybko zjechać na dół i ruszyć do akcji. Na samym dole jest garaż na samochód oraz komputer i szafa. W zestawie również figurka ratownika Toma Thomasa w pomarańczowym mundurze.

Zestaw wymaga montażu przez osobę dorosłą.
Zabawka wymaga baterii: 3 x AAA (LR3) i 2 x AAA (LR3), nie załączone.
Wysokość centrum około 40cm.
Wymiary opakowania: 60cm x 40cm x 12cm
Kategoria wiekowa: 3+
Wysokość figurki to około: 7,5cm
W zestawie nie ma żadnych pojazdów.

Ze względu na duży rozmiar pudełka zestaw nie mieści się do paczkomatu.


Uwaga!
Obecnie w sprzedaży posiadamy dwie serie produktów Strażak Sam: z firmy Simba i firmy Character-online. Serie można łączyć, ponieważ figurki i pojazdy są w podobnej skali, są jednak pewne wyjątki. Jupiter Deluxe z dźwiękiem pasuje tylko do remizy strażackiej z firmy Simba, nie pasuje do remizy z firmy Character-online.

Poniżej film prezentujący zestaw Ratownictwa Górskiego oraz Helikopter Wallaby II z firmy Simba:Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store