Ever After High - lalka Blondie Lockes - Zima Wszech Baśni

Ever After High - lalka Blondie Lockes - Zima Wszech Baśni
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 69,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Ever After High - Blondie Lockes - Epic Winter

Przedstawiamy liceum, w którym uczą się dzieci znanych postaci z bajek. Spotkacie tutaj córki Śnieżki, złej królowej, Czerwonego Kapturka lub Śpiącej Królewny oraz synów Gajowego lub Księcia zamienionego w żabę. Uczniowie dzielą się na dwie grupy: Royalsi (którym pisane jest szczęśliwe życie) i Rebelsi (którym los w udziale przydzielił marną przyszłość i którzy chcą sami o przyszłości decydować). A Ty do której grupy się przyłączysz?

Przygotuj się na najpiękniejszą zimę z lalkami Ever After High - Zimę Wszech Baśni! Dołącz do Blondie Lockes w jej specjalnej zimowej kreacji w odpowiednich opcjach kolorystycznych nawiązujących do charakteru bohaterki! Lalka jest ubrana w fantastyczny ciepły strój z futerkiem, a specjalne elementy sprawią, że nie zmarznie podczas mroźnych przygód! Szykowne dodatki takie jak błyszczące buty i torebka sprawiają, że Blondie Lockes wygląda naprawdę bajkowo! Do lalki dołączono pierścionek na palec dziewczynki.

Opakowanie zawiera lalkę, mini-opowiadanie i pierścionek dla dziewczynki.
Wersja opakowania angielska.

Produkt firmy Mattel - kod produktu DKR66.
Wielkość lalki: około 27 cm
Wymiary opakowania (wys x szer x głę): 32 cm x 20 cm x 6 cm.
Uwaga: Lalka samodzielnie nie stoi.

Kategoria wiekowa: 6+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store