Psi Patrol -TY- maskotka z błyszczącymi oczami - Chase 24cm

Psi Patrol -TY- maskotka z błyszczącymi oczami - Chase 24cm
  • producent: TY
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 52,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Psi Patrol - maskotka z błyszczącymi oczami - piesek Chase

Psi patrol to bajka produkcji kanadyjsko-amerykańskiej obecnie emitowana między innymi na bajkowym kanale dla dzieci: Nicoldeon. Bajka o odważnych pieskach zyskała już wielu małych fanów, dzieci z zapartym tchem śledzą nowe przygody grupy piesków, której zadaniem jest pomoc innym w potrzebie. Psi patrol tworzy obecnie grupa siedmiu piesków, którzy pod przywództwem 10-letniego Rydera stawiają czoła różnym przeciwnością. Każdy piesek jest innej rasy i ma swój specjalny pojazd oraz specjalizuje się w danej formie pomocy.
Psi patrol tworzą pieski o imionach: Chase, Marshal, Rocky, Zuma, Rubble, Sky a obecnie do drużyny dołączył nowy piesek Everest.

Pieski z Psiego Patrolu w kolejnej odsłonie. Wykonane na licencji, oryginalne maskotki piesków prezentują nam się tym razem z pięknymi dużymi błyszczącymi oczami jak na firmę TY przystało. Są teraz wyjątkowo mięciutkie i pluszowe a do tego mają przeuroczy wygląd. Starannie wykonane, teraz dostępne również w większym rozmiarze 24cm.

Rozmiar maskotki: wysokość około 24cm.
Kategoria wiekowa: 3+
Producent: Ty.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store