Plecak 3D Turtles - Wojownicze żółwie ninja 318355

Plecak 3D Turtles - Wojownicze żółwie ninja 318355
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 38,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Plecak 3D Wojownicze żółwie ninja

Plecak dla chłopca z całą czwórką Wojowniczych żółwi Ninja. Na plecaczku Donatello, Raphael, Leonardo i Michelangelo . Plecak ze względu na wielkość i tematykę najlepiej nadaje się dla dzieci w wieku przedszkolnym i do zerówki. Plecak wykonany w technice 3D, czyli postacie są wytłoczone na plecaczku, są wypukłe i sprawiają wrażenie jak by były prawdziwe. W tym modelu wysunięte są wszystkie postacie żółwi.

Plecak ma regulowaną długość ramion. Zapinany jest na zamek błyskawiczny, wewnątrz nie ma dodatkowych przegródek. Wyposażony jest w uchwyt do powieszenia na haku.
Rozmiar plecaka (wys x sze x głę): 32cm x 26cm x 8,5cm.

Jak wszystkie produkty oferowane w Maskotkowo plecak jest oryginalny i został wyprodukowany na licencji właścicieli praw autorskich do bajki/filmu/programu.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store