Shopkins - Chef Club - zestaw Lodówka 56151

Shopkins - Chef Club - zestaw Lodówka 56151
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 89,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Shopkins - Chef Club - Lodówka

Shopkins to seria małych zabawek kolekcjonerskich produkowana przez firmę Moose Toys. Shopkins powstały w oparciu o artykuły, które możemy kupić w sklepie i przedstawiają np. produkty spożywcze czy kosmetyczne lub przedmioty codziennego użytku. Każda plastikowa figurka ma uroczą twarz i niepowtarzalną nazwę.

Stwórz swój własny świat Shopkins! Fantastyczny zestaw dla dziewczynek kochających Shopkins. Lodówka to ulubione miejsce dla Twoich przesłodkich Shopkins! Wysuń szufladę zamrażarki, aby odkryć super fajne kostki lodu Mini Shopkins w tacy na lód. Przechowuj swoje Shopkins w kredensie spiżarni, aby były gotowe do robienia pysznych posiłków!

Zestawy z serii Chef Club można łączyć z innymi zestawami z tej serii tworząc wielki i kolorowy świat Shopkins. Do kompletu idealnie pasują również laleczki z serii Shopkins Happy Places.

Zestaw zawiera:
- lodówkę z kredensem i wysuwaną szufladą,
- 2 ekskluzywne Shopkins,
- 6 mini Shopkins (plus taca na lód),
- 1 książka z przepisami.


Kategoria wiekowa: 5+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store