Troskliwe Misie: Witamy w krainie troskliwości - maskotka Misia Śmiechu (Laugh-a-Lot Bear) 25cm (9342)

Troskliwe Misie: Witamy w krainie troskliwości - maskotka Misia Śmiechu (Laugh-a-Lot Bear) 25cm (9342)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 29,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Misia Śmiechu

Troskliwe Misie to film animowany opowiadający o grupie Misiów - futrzanych przyjaciół, które uczą dzieci, jak troszczyć się o innych i o otaczający ich świat. Jest to ciepła opowieść bez przemocy. Każdy Miś ma specjalną magiczną cechę, która odzwierciedlona jest obrazkiem na jego brzuszku.

Witajcie w krainie Troskliwości!
Misia Śmiechu nie musi być lekarzem aby wiedzieć iż śmiech jest najlepszym lekarstwem. Według niej nie ma sytuacji bez wyjścia a śmiech w obliczu przeciwności to sposób by ją pokonać. Misia ta śmieje się głośno i zaraźliwie mając nadzieję, że swoim śmiechem rozweseli innych. Misia Śmiechu jest koloru pomarańczowego a jej magiczny symbol to żółta uśmiechnięta gwiazdka z wystawionym języczkiem.

Maskotka mięciutka i milutka w dotyku. Obrazek na brzuszku jest wyszywany, na pupie każdy miś ma malutkie czerwone serduszko z nazwą "Care Bears™ ", świadectwo oryginalności produktu.

Wysokość maskotki to około 25cm.
Oryginalny produkt od Whitehouse Leisure.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store