Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Shane

Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Shane
  • producent: Fisher Price
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 40,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kolejka Shane

Shane to sporych rozmiarów lokomotywa parowa pochodząca z Australii. W bajce Tomek i Przyjaciele pojawia się w bajce w roku 2016, w filmie Wielki Wyścig. Shane pomalowany jest na zielono w żółte pasy. Bierze udział w wyścigu, ale czy wygra? Zobaczycie w filmie! Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej że poznamy aż 13 lokomotyw z całego świata, a są to: Axel z Belgii, Vinnie z USA, Frieda z Niemiec, Yong Bao z Chin, Rajiv i Ashima z Indii, Raul z Brazylii, Carlos z Meksyku, Gina z Włoch, Etienne z Francji, Ivan z Rosji, Shane z Australii i Latający Szkot z Wielkiej Brytanii.

Kolejka nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki pojazdów z serii są plastykowe i umożliwiają kolejkom sczepianie się ze sobą.

Seria: "Thomas & Friends: Adventures"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Długość lokomotywy: 8,5cm
Długość wagonika: 4,5cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 19cm x 11,5cm x 3,5cm.
Kod produktu: FJP52.

Seria Adventures zastępuje wcześniejszą serię Take-n-Play. Kolejki mają tę samą wielkość i ten sam rozstaw kół, różnią się jedynie zaczepami. Łączenia torów nowej i starej serii również do siebie nie pasują.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store