Mini Boos Collectibles - seria 1- figurka do kolekcjonowania - pingwinek WADDLES

Mini Boos Collectibles - seria 1- figurka do kolekcjonowania - pingwinek WADDLES
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 15,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Figurka z serii Mini Boos - seria 1 - pingwinek Waddles

Pupilki (Beanie Boos) to zwierzaczki z wielkimi oczami, które cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na swój niepowtarzalny charakter i styl, a przede wszystkim niesamowity urok. Nic więc dziwnego, że te przesłodkie zwierzaki dostępne są nie tylko w postaci pluszowych maskotek, plecaczków czy torebek, ale również od roku 2018 w postaci figurek kolekcjonerskich z serii Mini Boos. W serii 1 do uzbierania 12 różnych figurek oraz trzynasta, unikatowa figurka lamparta Dotty.

Figurki pakowane są w pudełeczka ze znakiem zapytania i mają formę saszetek niespodzianek. Tylko w Maskotkowie (!) dla Państwa wygody figurki nie są sprzedawane losowo, ale każda figurka jest podpisana i mają Państwo możliwość zakupu wybranego modelu - aby móc sprawnie i bez powtórek uzbierać całą kolekcję.

Cechy produktu:
  • figurka pingwin Waddles ma około 5,5cm wysokości
  • figurka jest ręcznie malowana i ma duże oczy z błyszczącymi obwódkami, w części pokryta jest cienką warstwą zamszu (kolor czarny)
  • kategoria wiekowa: 3+
  • seria Mini Boos Collectibles
  • oryginalny produkt od TY.

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store