Roblox: Figurki 4pak - Zombie Attack (duży zestaw)

Roblox: Figurki 4pak - Zombie Attack (duży zestaw)
  • producent: Jazwares
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 159,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Roblox: Zestaw 4 figurek - Zombie Attack

Roblox to otwarta, internetowa gra, podobna nieco do Minecrafta. W grze możemy zbudować swój własny świat, który składamy z dostępnych klocków. W pikselowym świecie za pomocą programu Roblox Studio zbudować można postaci, budynki i scenariusze.
Dla fanów gry w Maskotkowie znajdziecie oryginalne figurki z gry Roblox.

Czy masz to, czego potrzeba, aby przetrwać abloxalypsę zombie? Przenieś się do domu z tą pełną akcji kolekcją postaci z jednych z najpopularniejszych gier na Robloxie, w tym The Neighbourhood of Robloxia (stworzony przez Q_Q), Apocalypse Rising (stworzony przez Gusmanaka i ZolarKeth) i Zombie Rush (stworzony przez HomingBeacon)!

W zestawie "Atak Zombie" (Zombie Attack) znajdują się cztery figurki oraz akcesoria - w sumie 21 elementów. Figurki mają ruchome ręce, głowę i nogi. Wśród akcesoriów między innymi: zasieki, wieża strażnicza, dwustronny billboard, skrzynka na narzędzia, beczki, toporek, shotgun, latarka i inne.
Opakowanie zawiera zdrapkę z kodem na unikalny przedmiot w grze Roblox.

Wymiary: Figurka około 7cm.
Rozmiary opakowania: 36 x 27,5 x 8,5cm.
Kod produktu: 10761

Kategoria wiekowa: 6+

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store