Muszkieter niebieski - pacynka

Muszkieter niebieski - pacynka
  • producent: MU-Brno
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pacynka Muszkieter

Ręcznie wykonana w fabryce w Czechach pacynka przedstawiająca muszkietera w niebieskim stroju i szarym kapeluszu. Chętnie weźmie on udział w przedstawieniu "Trzej Muszkieterowie", może zostać też obrońcą księżniczki lub króla.

Rozmiary pacynki: wysokość 34cm, szerokość 19cm, grubość 11cm.

Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą się oderwać i być połknięte, co grodzi uduszeniem.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store