B-Kids: Centrum zabawy - Karuzela Wesoły Kwiatuszek

B-Kids: Centrum zabawy - Karuzela Wesoły Kwiatuszek
  • producent: B-Kids (Blue Box)
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 32,90 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

B-Kids : Karuzela Wesoły Kwiatuszek

Historia firmy Blue-Box tworzącej produkty dla najmłodszych marki B-Kids sięga aż 1952 roku. Doświadczenie i jakość to dewiza, do której teraz dochodzi nowoczesność. B Kids to nie tylko linia zabawek - to wizja stworzenia  produktów dla dzieci, które łączyłyby rozwój, edukację oraz zabawę - zabawek bezpiecznych, spełniających najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, i przede wszystkim tworzonych z miłością.
B-kids to marka dopasowana do potrzeb współczesnego rodzica, aby jego dziecko rozwijało się w sposób prawidłowy, doskonale się przy tym bawiąc. Zabawki BKIDS mają nowoczesny wygląd i szybko wprowadzają rodziców i ich dzieci w nastrój zabawy. Są innowacyjne, bezpieczne oraz przynoszą dużo śmiechu, nauki i zabawy. Każda zabawka została zaprojektowana i wykonana z miłością, spełnia najwyższe międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa i cechuje się najwyższą jakością produkcji.
Marka BKIDS wierzy, że dzieci powinny robić to, co potrafią najlepiej – bawić się, być szczęśliwe i po prostu być dziećmi. Używanie zabawek BKIDS, jak również wspólne spędzanie czasu z dzieckiem powoduje umacnianie więzi oraz wzbogaca o nowe doświadczenia, w wyniku których powstają wspaniałe wspomnienia na całe życie!
 
Kolorowy kwiatuszek stwarza wiele różnych zabaw dla maluszków. Każdy z obracanych płatków zawiera niespodziankę! W środku kwiatka znajduje się obrotowa grzechotka z kuleczkami a każdy z pięciu płatków kwiatka stanowi inny rodzaj zabawy stymulujący inne zmysły. Na jednym z płatków znajduje się lustereczko, na kolejnym kręcąca się pszczółka, następnie obracany motylek, mamy również płatek z wypukłą strukturą czy przeźroczysty płatek z kolorowymi koralikami. Dodatkowo możemy obracać cały kwiatek niczym karuzelę.  Zabawka wyposażona jest również w przyssawkę do umocowania na twardych powierzchniach.
 
Wiek: 6M+
Wymiary opakowania: 23x17x12cm.
 

 
 
 
 
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store