B-Kids: Sensoryczny piesek sterowany smartfonem (5214)

B-Kids: Sensoryczny piesek sterowany smartfonem (5214)
  • producent: B-Kids (Blue Box)
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 99,90 89,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

B-Kids : Sensoryczny piesek sterowany smartfonem

Historia firmy Blue-Box tworzącej produkty dla najmłodszych marki B-Kids sięga aż 1952 roku. Doświadczenie i jakość to dewiza, do której teraz dochodzi nowoczesność. B Kids to nie tylko linia zabawek - to wizja stworzenia  produktów dla dzieci, które łączyłyby rozwój, edukację oraz zabawę - zabawek bezpiecznych, spełniających najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, i przede wszystkim tworzonych z miłością.
B-kids to marka dopasowana do potrzeb współczesnego rodzica, aby jego dziecko rozwijało się w sposób prawidłowy, doskonale się przy tym bawiąc. Zabawki BKIDS mają nowoczesny wygląd i szybko wprowadzają rodziców i ich dzieci w nastrój zabawy. Są innowacyjne, bezpieczne oraz przynoszą dużo śmiechu, nauki i zabawy. Każda zabawka została zaprojektowana i wykonana z miłością, spełnia najwyższe międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa i cechuje się najwyższą jakością produkcji.
Marka BKIDS wierzy, że dzieci powinny robić to, co potrafią najlepiej – bawić się, być szczęśliwe i po prostu być dziećmi. Używanie zabawek BKIDS, jak również wspólne spędzanie czasu z dzieckiem powoduje umacnianie więzi oraz wzbogaca o nowe doświadczenia, w wyniku których powstają wspaniałe wspomnienia na całe życie!
 
Tego rozbrykanego pieska szczeniaczka można zabrać ze sobą na spacer! Jest kolorowy, posiada różne faktury a jego ciało przekręca się zmieniając kierunki. Jego wiele funkcji zachęci każdego malucha do chwytania w rączki, raczkowania oraz biegania za pieskiem. Szybkość pieska regulowana jest za pomocą ogona. Kierunek regulowany za pomocą ciała. Piesek ma pięć efektów dźwiękowych oraz trzy melodie. Pieska można również kontrolować aplikacją na smartfon. Pobierz bezpłatną aplikację, skieruj ekran smartfona w stronę szczeniaka i ustaw głośność na maks. Kliknij na odpowiedni kierunek (strzałka w lewo - piesek porusza się do przodu; strzałka w prawo - piesek porusza się do tyłu; kość - piesek zatańczy). Optymalny zasięg działania funkcji zdalnego sterowania wynosi poniżej 1,5m.
 
Wiek: 9M+
Produkt zawiera baterie 3 x AAA 1,5V, (testowe).
Długość pieska to około 24cm.
Rozmiar opakowania: 31x21x13cm.

 
 
 
 
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store