Wybierz kategorię

Dc Super Hero Girls - maskotka superbohaterka Wonder Woman DWH56

Dc Super Hero Girls - maskotka superbohaterka Wonder Woman DWH56
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 29,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

DC Super Hero Girls - maskotka Wonder Woman

Zaczyna się nowy rok w Super Hero High School! To szkoła gdzie superbohaterzy szkolą się aby zostać "Super bohaterami jutra" i tam szlifują swoje moce. Poznaj prawdziwe superbohaterki: Batgirl, Wonder Woman, Harley Quinn, Posion Ivy, Supergirl i Bamblebee - nastolatki o super mocach.

Wonder Woman jest księżniczką pochodzącą z rajskiej wyspy Themyscira, obfitującej w wojowniczki. Jak sama mówi to dla niej zaszczyt uczyć się w Super Hero High School. To niekwestionowana liderka szkoły i urodzona przywódczyni. Jest miła, przyjacielska i odważna. Jej moc to super siła. Wondy posługuje się również lassem prawdy, które sprawia iż każdy złapany na lasso nie może się powstrzymać i mówi zawsze prawdę. Życiową misją Wonder jest czynienie świata lepszym i bezpieczniejszym.


Pluszowa laleczka przedstawia superbohaterkę Wonder Woman. Maskotka ma wyszywane oczy i wykonana jest z pluszu z elementami materiału.
Wysokość lalki to około 25cm.
Produkt od Mattel.
Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 6+
Kod produktu: DWH56.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store