Dc Super Hero Girls - maskotka superbohaterka Batgirl DWH58

Dc Super Hero Girls - maskotka superbohaterka Batgirl DWH58
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 29,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

DC Super Hero Girls - maskotka Batgirl

Zaczyna się nowy rok w Super Hero High School! To szkoła gdzie superbohaterzy szkolą się aby zostać "Super bohaterami jutra" i tam szlifują swoje moce. Poznaj prawdziwe superbohaterki: Batgirl, Wonder Woman, Harley Quinn, Posion Ivy, Supergirl i Bamblebee - nastolatki o super mocach.

Batgirl czyli inaczej Barbara Gordon to szalenie mądra dziewczyna, która dostała się do szkoły nie dzięki super mocom ale dzięku swojemu intelektowi. Jej atuty to również fotograficzna pamięć i zdolności detektywistyczne. Jest również ekspertką w sztukach walki, geniuszem komputerowym oraz uwielbia tworzyć super gadżety, które dają jej super moce. Kiedy nie szlifuje swoich prawdziwych zdolności wtedy szuka nowych sposobów na wykorzystywanie swoich niesamowitych gadżetów. 

Pluszowa laleczka przedstawia superbohaterkę Batgirl. Maskotka ma wyszywane oczy i wykonana jest z pluszu z elementami materiału.
Wysokość lalki to około 25cm.
Produkt od Mattel.
Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 6+
Kod produktu: DWH56.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store