Dc Super Hero Girls - maskotka superbohaterka Supergirl DWH57

Dc Super Hero Girls - maskotka superbohaterka Supergirl DWH57
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 29,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

DC Super Hero Girls - maskotka Supergirl

Zaczyna się nowy rok w Super Hero High School! To szkoła gdzie superbohaterzy szkolą się aby zostać "Super bohaterami jutra" i tam szlifują swoje moce. Poznaj prawdziwe superbohaterki: Batgirl, Wonder Woman, Harley Quinn, Posion Ivy, Supergirl i Bamblebee - nastolatki o super mocach.

Supergirl jest urocza aczkolwiek nieco roztrzepana. Dysponuje wieloma super mocami: super siłą, zdolnością lotu, idealnym słuchem, super szybkością, widzeniem w podczerwieni i rentgenem w oczach.
Ach - gdyby tylko umiała je lepiej kontrolować. Jednak nic nie powstrzyma Supergirl na drodze do sukcesu i w szkole Super Hero High na pewno się wiele nauczy, zwłaszcza, że Supergirl ma zawsze pozytywne podejście do wszystkiego. 

Pluszowa laleczka przedstawia superbohaterkę Supergirl. Maskotka ma wyszywane oczy i wykonana jest z pluszu z elementami materiału.
Wysokość lalki to około 25cm.
Produkt od Mattel.
Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 6+
Kod produktu: DWH56.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store