Atomówki : Powerpuff Girls - figurka Atomówka Bajka (85155)

Atomówki : Powerpuff Girls - figurka Atomówka Bajka (85155)
  • producent: Spin-Master
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 28,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Atomówki : Powerpuff Girls - figurka atomówka Bajka i pianinko

"Cukier, słodkości i inne śliczności. Takie składniki zostały wybrane, aby stworzyć idealne dziewczynki. Niestety profesor Atomus, przypadkowo, przez pomyłkę dodał jeszcze jeden składnik. Związek X. I tak oto narodziły się Atomówki. Świadome swej nadprzyrodzonej siły i zdolności, Bójka, Bajka i Brawurka", trzy dzielne siostry, które postanowiły wykorzystać swoją moc i czynić dobro. A ich zadaniem stała się obrona miasta Townsville przed kataklizmami, potworami i kosmitami.

Bajka to najwrażliwsza i najdziecinniejsza z sióstr atomówek. Bajka uwielbia rysować i kocha zwierzęta. Jako jedyna próbuje rozwiązywać problemu bez użycia przemocy. Bajka ma zdolność porozumiewania się w każdym języku, również zwierzęcym. Bajka ubrana jest w niebieską sukienkę. Na głowie ma blond kitki a jej oczy są koloru błękitnego.

Zestaw zawiera: niebieską atomówkę Bajkę i pianinko.
Kategoria wiekowa: 5+.
Wysokość figurki Bajki to około 6cm.
Produkt oryginalny od Spin-Master.

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store