Psi Patrol - transformujący pojazd+figurka z serii Morski Patrol - Chase 93918

Psi Patrol - transformujący  pojazd+figurka z serii Morski Patrol - Chase 93918
  • producent: Spin-Master
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 69,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Psi Patrol: Transformujący Pojazd + Figurka  z serii Morski Patrol - Chase

Psi patrol to bajka produkcji kanadyjsko-amerykańskiej obecnie emitowana między innymi na bajkowym kanale dla dzieci: Nicoldeon. Bajka o odważnych pieskach zyskała już wielu małych fanów, dzieci z zapartym tchem śledzą nowe przygody grupy piesków, której zadaniem jest pomoc innym w potrzebie. Psi patrol tworzy obecnie grupa siedmiu piesków, którzy pod przywództwem 10-letniego Rydera stawiają czoła różnym przeciwnością. Każdy piesek jest innej rasy i ma swój specjalny pojazd oraz specjalizuje się w danej formie pomocy. Psi patrol tworzą pieski o imionach: Chase, Marshal, Rocky, Zuma, Rubble, Sky, a obecnie do drużyny dołączył nowy piesek Everest.

Dzielne Psiaki i ich transformujące się pojazdy czekają aby zabrać Cię w niesamowitą podróż. Aby Wasza misja była jeszcze bardziej ekscytująca przekształć pojazd w łódź. Rozpędź koła pojazdu na lądzie, a kiedy przyjdzie czas na akcje ratunkowe w wodzie - schowaj koła i łódź gotowa! Krzyknij Ahoj morska przygodo! i ruszaj na podwodne misje ratunkowe z pieskami z Psiego Patrolu!

Wysokość figurki około 7cm.
Rozmiar pojazdu (długość x szerokość x wysokość): 15cm x 8cm x 7cm.
Kategoria wiekowa: 3+
Kod produktu: 93918.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store