Barbie Dreamtopia - lalka Księżniczka z Krainy Klejnotów DHM53

Barbie Dreamtopia - lalka Księżniczka z Krainy Klejnotów DHM53
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 54,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Lalka Barbie: Dreamtopia - Księżniczka z Krainy Klejnotów

Barbie Dreamtopia to film, w którym przeniesiemy się do magicznego świata Barbie. To tam spełniają się marzenia! Tym razem główną bohaterką jest najmłodsza siostra Barbie - wesoła i żądna przygód Chelsea. Dreamtopia to niezwykła magiczna kraina stworzona właśnie w wyobraźni malej Chelsy. Zamurz się w magicznej krainie i wyrusz na spotkanie fantastycznych przygód. Płyńcie tęczowymi rzekami z pięknymi syrenami i unoście się z wróżkami w chmurach z waty cukrowej! Bo Dreamtopia to kraina w której wszystko zdarzyć się może!

Bajecznie kolorowe Księżniczki Barbie Dreamtopia są gotowe do władania swoimi królestwami. Styl każdej z Księżniczek jest inspirowany jej bajkowym królestwem: Krainą Tęczy, Krainą Klejnotów lub Krainą Słodkości. W asortymencie do wyboru prześliczne stroje w barwach tęczy, wysadzane różowymi klejnotami w kształcie serca bądź zdobione motywami słodyczy. Każda księżniczka posiada urocze buty oraz dopasowaną do stroju zdejmowaną ozdobę do włosów.

Zestaw zawiera lalkę ze zdejmowaną spódnicą, butami i ozdobą do włosów.
Produkt od Mattel
Wysokość standardowej lalki barbie czyli około: 28cm
Kod produktu: DHM53.


Kategoria wiekowa: 3+

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store