Maskotka Poducha: Tropical Fish: Ryba Bojownik syjamski 50cm (175419)

Maskotka Poducha: Tropical Fish: Ryba Bojownik syjamski 50cm (175419)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 45,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka - Poducha: Ryba Bojownik syjamski

Bojownik syjamski to popularna, pochodząca z południowo-wschodniej Azji drapieżna ryba słodkowodna. Bojownik to przepiękna ryba o specyficznym kształcie, posiadająca wiele odmian kolorystycznych. Bojownik syjamski (samiec) jest gatunkiem o wojowniczym usposobieniu. Jest bardzo agresywny, gdy jest trzymany razem z innymi samcami ze swojego gatunku. Toczy częste walki między sobą. Podczas toczących się walk, często zdarza się, że jeden z nich ginie, przy bardzo gwałtownej walce zginąć mogą obydwa samce. Gdy w akwarium nie ma innych samców z jego gatunku bojownik jest rybą spokojną i dość towarzyską a samice względem siebie są tolerancyjne.

Zabawkę polecamy jako: doskonały prezent dla wędkarzy czy hodowców, miłośników akwarystyki, pomysł na oryginalny wystrój pokoju, gdyż rybka może pełnić funkcję poduchy lub po prostu jako maskotkę dla dzieci, które są na etapie fascynacji wodnymi stworzeniami.

Bojownik ma długość około 50cm.
Maskotko-poducha bojownik jest wykonana z materiału, wypełniona miękką watoliną.
Miękka imitacja ryby, została wyprodukowana z najlepszych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71. Zabawka wyprodukowana w Polsce przez firmę GABY.
Kategoria wiekowa podana przez producenta: 3+.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na możliwość wydostania się drobnych włókien - istnieje ryzyko połknięcia.
 GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store